THE PEOPLE SIDE OF BUSINESS
STRUCTOGRAM® Estonia

Õpi

Õpi

Koolitused

Õpi suhtlema, müüma ja juhtima tõhusamalt!

1 STRUCTOGRAM® - koolitussüsteem 1: Võti iseenda mõistmiseks

Edukatel inimestel on unikaalne isiklik stiil. Nad kasutavad meetodeid ja tehnikaid, mis sobivad ideaalselt just nende jaoks. Nad ei kasuta õpitud  „edukuse retsepte“, vaid on omaks võtnud oma eheduse koos selle teravata nukkide ja lõksudega. Structogram annab visuaalse kujutise sinu ainulaadsest isikust koos kõigi sellega kaasnevate võimaluste ja riskidega hinnanguid andmata.  Igal biostruktuuril on oma eelised.

Esimesel koolitusetapil õpivad osalejad üksteist tundma uuel viisil. Nad õpivad mõistma õnnestumiste põhjuseid ja  kuidas vältida ebaõnnestumisi. Oma olemuse järgi käitumine ja selle arendamine loob usalduse ja säästab energiat.

Oma biostruktuuri tundmine tähendab, et saad hõlpsasti seada realistlikke eesmärke ja paljulubavaid strateegiaid ning juurutada harmoonilisi müügitehnikaid ja juhtimismeetodeid.

Inimesed, kes teavad endast rohkem, kasutavad oma tugevusi sihipärasemalt.

Kvaliteetne, köidetud seminari töövihik, sh biostruktuuri analüüs Struktogram kettaga.

STRUCTOGRAM® - koolitussüsteem 1: Võti iseenda mõistmiseks


09.00Algus
09.00 - 10.30

Tervitus ja osalejate lühiettekanne

Kuidas me otsuseid langetame

Mida tähendab edu meie jaoks

Isiksuse küsimus - inimesed on erinevad

Temperament ja iseloom

Autentsus, stress ja läbipõlemise oht

Biostruktuuri analüüs kui võti iseenda mõistmiseks

Structogram: pilt  eelsoodumusest

10.30 - 10.50
Paus
10.50 - 11.50
Biostruktuurianalüüsi teostamine, sinu individuaalsete struktuuride kindlakstegemine
11.50 - 12.00Paus
12.00 - 13.00Põhikomponentide tüüpilised iseärasused:
Suhted inimestega
Orienteerumine ajas
Mõtlemine ja töötamine
Edutegurid
13.00 - 14.00Lõunapaus
14.00 - 15.30Näpunäiteid edasiseks õppeprotsessiks ja tulemuste saavutamiseks
Millised individuaalsed võimalused ja riskid tulenevad sinu Structogrami konkreetsetest käitumisvaldkondadest? (grupitöö)
15.30 - 15.50Paus
15.50 - 16.45Lõpetamise harjutus ja arutelue:
Tüüpiline käitumine otsustamisel ja konfliktolukordades (harjutused filminäidetega)
Koolitussüsteemi tausta ülevaade ja järgmised sammud
16.45 - 17.00Lõpetamine ja osalejate tagasiside
17.00 Lõpp

2 TRIOGRAM - koolitussüsteem 2: Võti teiste inimeste mõistmiseks

Iga inimene on ainulaadne. Ei ole võimalik eraldi lugeda  loendamatuid signaale, mida inimesed saadavad. Selleks, et hinnata ja mõista neid erinevaid signaale ja eripärasid, kasutab meie aju teatud kriteeriume võrdlusaluseks. Selle abil tõlgendab ta kõiki saadud muljeid.

TRIOGRAM®  aitab sul kiiresti ja usaldusväärselt kaardistada ja struktureerida teiste inimeste iseärasusi. Koolituse ajal see kaart salvestub sisemise pildina sinu pikaajalises mälus.

TRIOGRAM® koolituse käigus õpivad osalejad teiste inimeste biostruktuuri  ära tundma süstemaatilise vaatluse ja Triogramil paigutamise kaudu. Selle aluseks on oma biostruktuuri tundmine.

Need, kes on teadlikud teiste inimeste biostruktuurist, muutuvad teiste käitumisele tundlikumaks ja suudavad paremini mõista inimesi nende individuaalsuses ning vältida lihtsamalt tarbetuid konflikte.

Kui sa mõistad teisi inimesi, on sul lihtsam neile oma ideid müüa.

Töövihik sisaldab TrioMapi.


3.1 Rakendamine müügis
TRIOGRAM – võti kliendi mõistmiseks

Tänu Structogram'ile saad paremini aru, kuidas ja millele sinu kliendid reageerivad. Sa õpid tundma oma klientide mõtteid ja tundied ning õpid kohandama oma pakkumist võimalikult täpselt vastavaks oma klientide motiividele ja soovidele. Õpid olema oma kliendiga hetkega samal lainepikkusel edastades neile õigeid signaale. Tulemuseks on edukam müük ja püsiv klientide lojaalsus.

Müügispetsialistid oskavad sama toodet müüa erinevatele klientidele erinevalt. Nad on veenvamad ja suudavad erinevatele klientidele läheneda erinevalt olenemata sellest, millist toodet nad müüvad.

Tee klientidele lihtsamaks öelda sinu pakkumistele JAH!

Töövihik koos paljude praktiliste näidetega.

3.2 Rakendamine juhtimises
Võti oma töötajate mõistmiseks

Juhi teisi isiklikult ja edukalt. Edukas liidet tähendab oma töötajate tugevuste ja piirangute tundmist ning  nende individuaalsete vajaduste mõistmist. Seminaril õpid teisi juhtima autentsemalt ja edukamalt. Sa õpid kuidas vabastada oma töötajates peidusolev lisapotentsiaal ja kuidas rakendada individuaalset konfliktide lahendamist oma kasuks, saavutades veelgi parema meeskondliku tulemuse.

Tuleviku üle otsustatakse tööturul.

Õpi koolitajaks

Treeni tõhusamalt STRUCTOGRAM® koolitussüsteemiga!

Edukad inimesed teavad, kuidas kasutada oma kaasasündinud isiksuse omadusi kooskõlas oma õpitud käitumisoskustega. Ehedus muudab nad usaldusväärseks ja veenvaks.


Structogram näitab, kuidas sa saad oma tõelise loomusega harmooniliselt areneda.  Sa saad teisi tõhusalt ja edukalt koolitada siis, kui sa oskad eristada neid omadusi, mida saab püsivalt muuta, ja neid, mida ei saa.  Need teadmised võimaldavad sul ületada koolitusel tekkivaid võimalikke ülekande lünki ja tagada oma igapäevases koolitamise praktikas koolituse sisu parima rakendamise.


Structogrami koolitussüsteem pakub ainulaadset võtit, mis aitab eristada neid omadusi. See on praktikas end juba aastaid tõestanud.


Structogram koolitaja koolitus koosneb kolmest etapist ja mahuks on 6 kuni 8 päeva. Koolituse eesmärk on võimaldada sul integreerida Structogram oma koolitustesse ja pakkuda seeläbi täiendavat kasu seminaril osalejatele.


1. Structogram koolitus osalejana

Enne litsentsimiskoolitust, on sul vaja saada Structogrami koolituse kogemus osalejana.  Seda saab teha litsentseeritud treener  ja sa võid osaleda mõnel meie korraldatud avatud seminaril.


2. Litsentsimiskoolitus

Koolitaja litsentsimiskoolitus toimub Šveitsis Luzernis. Osalevad ainult tulevased Structogrami koolitajad.


3. Ekspertkoolitus

Litsentsitasu sisaldab ka täiendavat koolituspäeva koos meisterkoolitajaga, et arutada konkreetseid kliendiprojekte ja tehnilisi küsimusi.


Pärast esimest Structogrami koolitust on sul võimalus tasuta osaleda litsentsimiskoolitusel.


Structogram Šveitsis korraldab regulaarselt, vähemalt kord aastas koolituspäevi aktiivsetele, litsentseeritud Structogrami koolitajatele. Osalemine on soovitatav.

Kandideeri nüüd!

Koolitamine Structogram meetodiga on keeruline ja nõuab sügavat arusaamist eetikast, head juhendamisoskust ning elukogemust. Sul peab olema aukartus selle tähtsa ülesande osas, milleks on teiste inimeste isiksuse arengu protsessis osalemine.

Koolitajate ja koolitusmaterjalide kvaliteet on nii sinu kui meie jaoks väga olulised. Seetõttu teeme me tihedat koostööd oma litsentseeritud koolitajatega.

Kvaliteetse toetuse andmiseks on meil litsentseeritud Structogrami koolitajate arv Šveitsis piiratud 100-ga.

Kas sa oled läbinud  koolitaja koolituse ja / või oled töötanud edukalt töötanud treeneri või coachina mitu aastat?

Kas sul on suured ootused iseendale, sinu koolituste või coachingu kvaliteedile ning sellest tulenevalt on sul suurepärased soovitused klientidelt?

Kas sinu kireks on leida ja rakendada personaalselt sobivaid lahendusi oma klientidele ning osalejatele?


Tee esimene samm!

Saada meile oma sooviavaldus e-kirjaga või helista telefonivestluseks, et saada rohkem teavet koolitaja koolituse ja Structogram koolitajana töötamise kohta.

STRUCTOGRAM®-koolitusi võivad läbi viia ainult spetsiaalselt koolitatud ja litsentseeritud koolitajad!

Sisekoolitus

Sinu ettevõttele kohandatud koolitus

Kõiki koolitusi saab tellida  ettevõttesisesteks koolitusteks. Meil on hea meel aidata sul leida oma ettevõtte vajadustele ja tööstusharule sobiv koolitaja.


Kogenud, koolitatud ja litsentseeritud koolitajad kogu maailmas kasutavad Structogrami koolitussüsteemi, et muuta oma koolitused tõhusamaks.


Kirjuta meile e-kiri oma soovidega.


Ekspertide võrgustik, mida toetab STRUCTOGRAM®